مشاوره قانون کار

مشاوره قانون کار از اصلی ترین خدمات مجموعه دو امضا است. شما می‌توانید به صورت حضوری یا تلفنی مشاوره مورد نظر خود را دریافت کنید. کافی است درخواست مشاوره خود را در فرم این صفحه ثبت کنید. بعد از ثبت درخواست شما، کارشناسان ارشد مجموعه پس از بررسی و تماس با شما جهت هماهنگی، پاسخگوی شما خواهند بود. تیم دو امضا (سمیه عبدالوند) مرجع تخصصی تنظیم قرارداد روابط کار است. این مجموعه، ارائه خدمات حوزه روابط کار را به بیش از 2500 کارمند و کارفرما را در کارنامه کاری خود دارد.

لطفا برای ثبت درخواست مشاوره، توضیحات کاملی را بیان کنید تا امکان ارائه مشاوره توسط مشاوران ارشد مجموعه ، به بهترین شکل ممکن فراهم شود. توضیحات دقیق شما در زمان ثبت درخواست، به ما کمک می‌کند تا پاسخگویی به سوالات شما با کیفیت بیشتری انجام شود.

مشاوره روابط کار -مشاوره قانون کار- مشاوره اداره کار

چرا از مشاوره حقوقی روابط کار استفاده کنم؟

بدون شک هر قرارداد یا هر رابطه کاری که میان طرفین برقرار می‌شود، از قوانین مشخصی پیروی خواهد کرد. برای همه ما مهم است که روابط کاری ما مغایر با قانون نباشد و با رعایت همه جانبه قانون، بتوانیم از حقوق خود محافظت کنیم.

 مطمئنا برای دستیابی به اطلاعات کاربردی در این زمینه، نیاز دارید که با مشاوران دو امضا در ارتباط باشید و از آن‌ها اطلاعات بگیرید. در مواقعی تعداد زیادی از افراد تمایل دارند که تمام فرآیند رسیدگی و پیگیری به مسائل روابط کار را به یک مشاور قانون کار بسپارند. تیم سمیه عبدالوند با هدف ارائه خدمات باکیفیت و همچنین ارائه خدمات در بازه زمانی کوتاه، این هدف را دنبال می‌کند که تمام اقشار جامعه بتوانند به خدمات حقوقی خود در زمینه مشاوره قانون کار دسترسی داشته باشند. همچنین این امکان فراهم باشد که بتوانند برای حل مشکلات خود و برای دریافت راهنمایی و مشاوره با کارشناسان مجرب و وکلای تیم دو امضا از طریق مشاوره تلفنی و حضوری در ارتباط باشند.

ارتباط آسان‌تر و هزینه کمتر با مشاوره تلفنی روابط کار

تصور کنید که قرار است روز آینده شخصی را برای انجام عقد قرارداد کاری ملاقات کنید. این قرار ملاقات را برای گفتگو در خصوص قرارداد کاری مورد نظر تدارک دیده‌اید اما به خوبی از این مساله آگاه نیستید که در این قرارداد و گفتگو باید روی چه مسائلی تمرکز کنید. چه سوالاتی باید برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار باشد. بدون شک در این موقعیت نمی‌توانید به سرعت با یک مشاور روابط کار، وقت ملاقات تنظیم کنید اما این اقدام با تیم دو امضا امکان پذیر شده است. شما می‌توانید با ثبت درخواست خود در بخش مشاوره تلفنی به سرعت با مشاوران مجرب در ارتباط باشید و در خصوص مساله مورد نظرتان مشاوره قانون کار بگیرید.

دریافت مشاوره تلفنی

مشاوره اداره کار یک فرصت بسیار مناسب برای کارفرما و کارمند است که بتوانند خود را برای انعقاد قراردادهای کاری آماده کنند. زمانی که با کسب اطلاعات دقیق در جلسه حضور پیدا می‌کنید، به خوبی به این مساله آگاهی خواهید داشت که آیا این پیشنهاد کاری که به شما ارائه می‌شود مناسب است یا خیر؟ همچنین می‌توانید به خوبی از این مساله مطمئن شوید که آیا تمام جوانب قانونی رعایت شده است یا خیر؟ اطلاعاتی که به واسطه ارتباط تلفنی و حضوری به دست می‌آورید به شما کمک می‌کند که بهترین قرارداد برای رابطه کاری شما مناسب‌تر است. چه نوع قراردادی باید تنظیم کنید؛ محتوای قرارداد شما باید حاوی چه اطلاعاتی باشد؛ بهتر است که چه شروطی را در نظر بگیرید و آیا این نوع رابطه کاری و این شیوه از معامله از دیدگاه قانونی صحیح و معتبر خواهد بود؟

پاسخگویی به تمام این موارد در خصوص قرارداد کار و همچنین پاسخگویی به سوالات بیشتر در خصوص سایر مسائل مربوطه ، از جمله خدمات اصلی است که به واسطه مشاوره قانون کار به شما ارائه می‌شود. ما معتقدیم که یک مشاوره قانون کار چند دقیقه‌ای می‌تواند به اندازه‌ای برای شما مفید و با کیفیت باشد که بتواند از خسارت‌ها و ضررهای احتمالی در آینده جلوگیری کند. در این مسیر با حضور مشاوران مجرب، در کنار شما هستیم.

درخواست مشاوره

"(اجباری)" indicates required fields

مدت زمان مشاوره تلفنی 15 دقیقه و مدت زمان مشاوره حضوری 30 دقیقه می باشد