دوره آموزشی قانون کار

مجموعه دو امضا با پشتوانه سال های تجربه در زمینه قانون کار و روابط کار با هدف افزایش آگاهی از قوانین، اقدام به برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزش عمومی و تخصصی در این زمینه نموده است. 

یکی از کارگاه های تخصصی که در دپارتمان آموزشی دو امضا در راستای احقاق این هدف طرح ریزی و اجرا شده است، کارگاه آموزش قانون کار می باشد که با پوشش جامع مطالب مربوطه در سر فصل های خود به مخاطب کمک می کند که آگاهی لازم را در این زمینه کسب نماید.

توضیحات کارگاه آموزش قانون کار

ثبت نام کارگاه قانون کار

"(اجباری)" indicates required fields

کلاس های قانون کار 

نزدیکترین دوره های برنامه ریزی شده

درخواست برگزاری آموزش های سازمانی برای کسب و کار شما

شما می توانید با ثبت در خواست خودتان از مشاوره و راهنمایی متخصصان مجموعه دو امضا برای برگزاری رویدادهای آموزشی درون سازمانی برای کسب و کار خودتان بهرمند شوید.

ثبت درخواست

نظرات برخی از دانش پذیران

صادق توکلی

من با شرکت در کارگاه آنلاین قانون کار تونستم قراردادهای کارمندهای خودم رو بازنگری کنم و با اصلاح قراردادها از بروز مشکل در آینده جلوگیری کنم. این کلاس به دلیل بررسی نمونه موردی برای من خیلی قابل فهم بود با وجود تخصصی بودن مطالب. 

مهدی علوی 

برای من  حضور در دروه قانون کار یه نقطه عطف بود که باعث شد تو مسیر شغلی خودم پیشرفت زیادی داشته باشم. کاش در زمینه های دیگه حوزه منابع انسانی هم کارگاه بزارن خانم عبدالوند

نرگس امیری 

من برای اولین باز سال 1401 با مجموعه دو امضا آشنا شدم و یه دوره آنلاینشون رو که رایگان بود شرکت کردم. بعد از اون بود که به دلیل گیرایی و شیوایی بیان خانم عبدالوند تصمیم گرفتم کلاس قانون کارشون رو هم شکرت کنم. بنظرم یکی از بهترین دوره هایی بود که تاحالا شرکت کردم. ممنونم ازشون.

ارتباط با ما

برای شرکت در دوره های قانون کار نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید؟

در یافت مشاوره ثبت نام