سمیه عبدالوند

مجموعه دو امضا با مدیریت سمیه عبدالوند با شعار ” اعتماد شما آغاز تعهد ماست” اماده ارائه خدمات به کارفرماها و کارمندان می باشد . خدمات این تیم شامل مشاوره ، آموزش و تنظیم انواع قرار دادها به صاحبین کسب و کار به ویژه شرکتهای تجاری و خدماتی می باشد . هدف از ارائه این خدمات ، کاهش سوء برداشت ها ، آسیب ، خسارات  از طریق تنظیم دقیق و اصولی قرارداد و مشاوره می باشد .

تمامی قرارداد هایی که از طریق تیم دو امضا در اختیار شما قرار می گیرد توسط کارشناسان خبره و متخصص و با توجه به قوانین آن سال ایجاد شده است.

شما در این سایت علاوه بر امکان دریافت خدمات ، می توانید از طریق خرید و دانلود نمونه قرارداد های کامل و جامعی که در سایت قرار داده شده است با خیالی راحت قرارداد های همکاری خود با کارفرمایان و یا کارمندان خود به امضا برسانید.

یکی از اهداف اصلی مدیران سازمان ها ، موسسات و شرکت ها ، تلاش برای بهبود موثر و کار آمد از نیروی کار و سرمایه می باشد برای همین موضوع وجود یک ساختاری برای ایجاد یک قرارداد همکاری مناسب کارفرما و کارمند که برای هر دو طرف راضی کننده باشد از ضروریات می باشد و باید مورد توجه مدیران قرار گیرد .

تیم دو امضا در راستای تحقق بخشیدن به اصول حمایت از کارفرما و کارمند و با بهره مندی از تخصص و تجارب کارشناسان ارشد که در اختیار دارد و همچنین ارتباط هایی که با وزارت کار و رفاه اجتماعی ، سازمان تامین اجتماعی و سازمان امور مالیاتی و دیگر ارگان های ذیر ربط دارد ، آماده ارائه خدماتی حرفه ای و کارآمد می باشد.

درباره خانم سمیه عبدالوند

خانم سمیه عبدالوند نویسنده و مولف کتاب دو امضا می باشد . ایشان به عنوان مشاور ارشد حوزه روابط کار شرکتها و سازمانها نزدیک به 20 سال فعالیت مشاوره ای در حوزه های قانون کار، امور قراردادها، منابع انسانی، و مسئولیتهای حقوقی مدیران در کسب و کارهای گوناگون داشته است . در این مدت با شرکت ها و موسسات بزرگی همچون انجمن اتیسم ایران ، برگرلند ، شرکتهای حوزه نفتی ، شرکت راه آهن ، توسن ،سالن های زیبایی و … افتخار همکاری داشته است .

اهداف تیم دو امضا

ما دغدغه‌های شما را در خصوص کارکنانتان درک می‌کنیم و در تلاش هستیم تا این دغدغه‌ها را برطرف سازیم. یکی از مهم‌ترین اهداف هر کارفرمایی داشتن نیروهای متخصص و متعهد است. این امر نیز مستلزم وجود حس اعتماد و مسئولیت‌پذیری در کارمندان خواهد بود.

تیم ما تجربه کار در اصناف مختلف را دارد. بدین ترتیب مشکلات پرسنل را از نزدیک لمس نموده و با تسلط به قوانین کار راه‌حل‌های کارآمدی را به آنها ارائه می‌کند. برای دریافت وقت مشاوره می توانید از طریق شماره موبایل و یا از طریق بخش چت آنلاین با ما در ارتباط باشید .

چشم انداز تیم دو امضا

ارائه خدمات در زمینه مشاوره تنظیم انواع قرارداد به صاحبان کسب و کار بویژه شرکت‌های تجاری و خدماتی با رویکردی پیشگیرانه و با هدف کاهش سوء برداشت‌ها و دعاوی متعدد و به تبع آن کاهش آسیب‌ها و خسارات از طریق مشاوره و تنظیم اصولی قرارداد‌ها توسط مشاورین خبره و متخصص در سریع‌ترین زمان ممکن و همچنین دسترسی سریع و آسان به نمونه قرارداد‌های کامل و جامع برای کلیه اشخاص در سایت و فضای مجازی.

ارزش‌های سازمانی تیم

صداقت، پاسخگویی و مسئولیت پذیری، تعهد و دلسوزی، رعایت عدل و انصاف، ارائه خدمات با کیفیت، مشتری مداری، کار تیمی و تخصصی، پشتیبان و حامی، امانتداری، رازداری، قابل اعتماد بودن .

اعضای اصلی تیم

سمیه عبدالوند

سمیه عبدالوند
بنیان گذار و مشاور ارشد روابط کار

سمیه کاووسی
مشاور روابط کار

زهرا باقری
مشاور روابط کار

نظرات برخی از مشتریان ما

مسیریابی آسان

فرم ارتباط با ما

"*" indicates required fields